יו יו 2018 גדול
[ssba]
אינדקס

Jumpin | חוויה שתשמור אותך בכושר

כפר סבא/רמת השרון/הרצליה/נתניה/תל אביב

טלפון 054-448-5905

אחרי שילדתי את בתי השלישית הקמתי קבוצות כושר לנשים אחרי לידה עם התינוקות.

ההישארות בפיג'מה, ההורמונים המשתוללים, ההנקה, השאיבות, הכאבים בכל הגוף וכל זה כשיש עוד 2 ילדים גדולים בבית שהחל משעה 16:30 מתחילים החוגים, חברים, ארוחות ערב, מקלחות, שכבות. 6 שבועות כאלה, אחרי ניתוח קיסרי, הבנתי שאני חייבת לעשות משהו בשביל עצמי בתוך כל הטירוף הזה. כיוון שספורט ופעילות גופנית הם חלק בלתי נפרד מחיי החלטתי שאני חייבת לחזור לעשות כושר.

מלאה במוטיבציה וקילוגרמים נוספים חשבתי שמצאתי לעצמי מסגרת שעונה על הצרכים: קרוב לבית, אפשר לבוא עם הבייבית ולא צריך לחפש בייביסיטר, חלק מהאימונים באוויר הפתוח כדי שאוכל להרוויח את מזג האוויר הישראלי המושלם ואפשר לבוא 3 פעמים בשבוע.

התחלתי להתאמן. כבר באימון השלישי הרגשתי שמשהו לא טוב לי בגוף, שהפעילות שאני עושה לא מתאימה לשלב שהגוף שלי נמצא כרגע וממש הרגשתי שאני עושה נזק לגוף שלי. התחלתי לחקור וללמוד את הנושא והבנתי כמה דברים אני לא יודעת בתחום הזה שלאחר לידה וכמה הגוף זקוק להתייחסות שונה, מקצועית, מבוקרת, מותאמת. קראתי לחברה טובה שהיא מומחית בתחום, תימור נמדר ביטון, וכך החלטתי לפתוח בג'אמפאין מחלקה שמתמחה באימון נשים בכלל ובאימון לאחר לידה בפרט.

קבוצה ראשונה נפתחה, ואז קבוצה שנייה, קבוצה שלישית, רביעית ועוד ועוד קבוצות.

כשמבחינתי הדבר החשוב ביותר וזה שעומד לנגד עיניי בכל שלב בדרך הוא שהאימון חייב להתאים לגוף בשלב זה! המוטיבציה הגבוהה לחזור לג'ינסים ולבגד ים כמה שיותר מהר עלולים ליצור נזק בלתי הפיך לגוף. גם אם לא רואים את הנזקים במידי, הנזקים יכולים להיות בטווח הארוך ועלולים לפגוע באיכות החיים שלנו.

ביננו, רוב העניין עם ירידה במשקל תלוי בתזונה שלנו (כ – 80%), אז מספיק שנתאמן 2-3 פעמים בשבוע באופן קבוע ובצורה מבוקרת ומותאמת ונשמור על תזונה – נראה את התוצאות המיוחלות.

כשעשיתי את הדברים כמו שצריך, השינוי לא איחר להגיע. המצב רוח חזר (עקב הפרשת אנדורפינים), הזוגיות השתפרה בעקבות כך, הרצון והיכולת להתמודד עם שינוי תזונתי הגיע, והכי חשוב – חופשת הלידה התחילה והפכה להיות כיפית! יצרתי לעצמי מסגרת שבה אני עושה משהו טוב לגוף שלי ולעצמי במקום למצוא את עצמי בקניון.

מוזמנות להשאיר פרטים לתאם אימון ניסיון ללא עלות, התאהבות מובטחת.
לפרטים נוספים ולהרשמה לחצו כאן.

NEWSLETTER

בואי גם, מה איכפת לך?


ameda 960/180

אינדקס חופשת לידה