יו יו 2018 גדול
[ssba]
אינדקס

שירי דותן I דיאטנית קלינית, מאמנת כושר ומאמנת אישית

Boost your motherhood- תזונה וספורט לנשים לאחר לידה.
חזרה לגזרה בדרך בריאה!

מרכז, שרון

טלפון 054-6458058

 Boost your motherhood– מהן הסיבות להצלחה והגעה לתוצאה הרצויה?

נוחות – אנחנו נפגשות בביתך ובזמנים הנוחים לך.
תזונה וספורט – בתכנית נשלב תזונה וספורט יחד על מנת להגיע לתוצאה הרצויה בדרך היעילה ביותר.
אימון ממוקד – אני מאמנת אותך באופן ממוקד לאזורים הדורשים חיזוק וחיטוב כמו שרירי רצפת האגן והרחב בטני וגם לאזורים הדורשים הרפיה כמו שרירי החזה והגב.
פתרונות יצירתיים – אתגרים תזונתיים רבים מציפים אותך עם היוולדו של תינוקך. אני אתן לך פתרונות יצירתיים ואפשריים על מנת ליצור תפריט בריא, רלוונטי ומשתנה בהתאם לאורח חייך החדשים כאמא טרייה.

אני כאן בשביל לעזור לך להוריד את הקילוגרמים העודפים שנותרו מרקמת השומן, להשטיח בחזרה את הבטן, לחזק את רצפת האגן ולגרום לך להרגיש חיונית יותר!

כחלק מהעבודה שלי אל מול נשים אני מקשיבה להן, שומעת את הצרכים ואת האתגרים היומיומיים שלהן. מתוך השיחות הבנתי שקיימים אתגרים רבים בתחום הכושר והתזונה איתם מתמודדת אישה לאחר לידה באופן יומיומי ושאני עם הידע המקצועי שלי והניסיון יכולה לתת את המענה השלם והמדויק לאתגרים אלו.

האתגרים שעלו מהמטופלות שלי :
–    אין שעה קבועה שבה היא יכולה לצאת מהבית ולהתאמן בעקבות צרכי התינוק.
–    אכילה לא מסודרת ומאוזנת עקב חוסר זמן להכנת אוכל ולהתארגנות באכילה.
–    תחושת נפיחות בבטן, חולשה שרירית ברצפת האגן וכאבי גב.
–    תחושת עייפות וחוסר חיוניות, הנובעות מחוסר בפעילות גופנית ותזונה שאינה מאוזנת אשר מלוות את חופשת הלידה ומונעות ממנה להקדיש מעט זמן לעצמה.

מתוך ההבנה וההקשבה לצרכיהן נולד הרעיון לתכנית הייחודית Boost your motherhood– תזונה וספורט לנשים לאחר לידה שתיתן מענה שלם ומקצועי לכל האתגרים הללו:
•    המפגשים מתקיימים בביתך בזמנים הנוחים לך.
•    בתכנית נשלב תזונה וספורט יחד על מנת להגיע לתוצאה הרצויה בדרך היעילה ביותר.
•    אני מאמנת אותך באופן ממוקד לאזורים הדורשים חיזוק וחיטוב כמו שרירי רצפת האגן והרחב הבטני וגם לאזורים הדורשים הרפייה כמו שרירי החזה והגב.
•    אני אתן לך פתרונות יצירתיים ואפשריים על מנת ליצור תפריט בריא, רלוונטי ומשתנה בהתאם לאורח חייך החדשים כאמא טרייה.
אז אני כאן בשביל לעזור לך להוריד את הקילוגרמים העודפים שנותרו מרקמת השומן, להשטיח בחזרה את הבטן,
לחזק את רצפת האגן ולגרום לך להרגיש חיונית יותר!

שלום, שמי שירי דותן שמולביץ, אני בת 29 נשואה לעידן וגרה ברמת גן.

במהלך הצבא השלתי כ-10 ק"ג בדרך הדרגתית ועצמאית שכללה שינויים רבים בהרגלי האכילה והספורט.  אז הבנתי שאני יכולה לגרום גם לאנשים אחרים לעשות שינוי באורח החיים שלהם. עד היום אני שומרת על המשקל האידיאלי עבורי ויודעת באמצעות כלים שרכשתי עם השנים לחיות סביבו ולתת מענה לשינויים טבעיים במשקל עקב אורח חיי הדינמי. אני מגיל 9 ועד היום רוקדת בלט קלאסי זה המקום שמאזן אותי מאורח החיים העמוס שבו אני חיה.

החזון שמניע אותי לעשייה וללמידה הוא קידום אורח חיים בריא באוכלוסייה. אורח חיים בריא מבחינתי מורכב משני תחומים עיקריים תזונה וכושר. לכן, רכשתי ידע בשני תחומים אלה, אני בעלת תואר במדעי התזונה B.Sc ממכללת תל חי עם רישיון דיאטנית קלינית ממשרד הבריאות ובעלת תעודת מדריכת אירובי, עיצוב ופילאטיס ממכון וינגייט והג'ימנסיה.

לשם העצמתם ועל מנת לקבל לידי את היכולת המטיבה לטפל באנשים למדתי קואצ'ינג במכון 'תות- תקשורת ותוצאות' ויחד הם יוצרים בסינרגיה נפלאה את הדרך המוצלחת עם התוצאות המקסימליות לירידה במשקל לטווח הארוך ולשמירה על אורח חיים בריא.

כיום, אני בעלת קליניקה פרטית 'שירי דותן- תזונה בטעם אחר' שגם נותנת שירות של 'דיאטנית עד הבית', אני דיאטנית קלינית ומדריכת כושר ברשת 'סטודיו C' ומדריכת פילאטיס ועיצוב ברשת 'הולמס פלייס'.
ועל כן מכירה היטב את גוף האישה בכל שלב בציר החיים שלה.

הדרך שלי להגעה למשקל האידיאלי לטווח הארוך הינה יצירתית ומגוונת, מותאמת לצרכים האישיים של הלקוחה ומשתנה בהתאם לאורח החיים הדינמי שלה.

18 ליוני ,2016

לכל מאן דהוא,

הנדון: המלצה חמה על הדיאטנית שירי דותן

אני שמחה להמליץ בחום ומכל הלב על שירי דותן כדיאטנית. פגשתי את שירי במסגרת סטודיו סי (סניף רמת אביב), ולאחר הערכה ראשונית נרשמתי לתכנית שכללה 12 מפגשים עמה, אשר האחרון שבהם נערך ביוני 2016.

בהדרכתה של שירי, שיניתי את הרגלי האכילה שלי להרגלים בריאים הרבה יותר, באופן המתאים לי ולאורח חיי העמוס, אשר יאפשר לי לשמור על ההרגלים החדשים לאורך זמן. בנוסף, השלתי סוף סוף את הקילוגרמים העודפים שנוספו בהריון, לאחר שכבר כמעט נואשתי והשלמתי עם קיומם, ואני שומרת על משקל היעד שלי מזה מספר חודשים.

לשירי יש שילוב מופלא של הבנה לקשיים ולמכשולים העומדים בפני מי שמנסה לאכול נכון יותר ולרדת במשקל, יחד עם גישה מקצועית ונחושה שנותנת מוטיבציה להתמיד באכילה נכונה. הפתרונות שמצאה עבורי היו פשוט ישימים,

וזה עשה בשבילי את כל ההבדל בין כוונות בלבד לאכילה נכונה, לבין הוצאת הכוונות מן הכוח אל הפועל .שירי מהווה עבורי מקור להשראה לאורח חיים בריא יותר, ואני ממליצה עליה בחום לבני משפחתי ולחבריי הקרובים .

בברכה,

ענבל כהן

NEWSLETTER

בואי גם, מה איכפת לך?


צ'ארלי בננה 180_960

אינדקס חופשת לידה