יו יו 2018 גדול
[ssba]
אינדקס

ענת אנגל | סדנאות | עיסוי תינוקות | ליווי לאחר לידה

סדנאות, ליווי לאחר לידה ועיסוי תינוקות בקיבוץ חולדה

קיבוץ חולדה

טלפון 054-7315363

ענת היקרה,

איך אפשר להתחיל להודות למישהי מדהימה כמוך! כשהייתי בהיריון עם עמית הייתי הכי מוכנה שיש להיות אמא. הייתי בטוחה שזה הולך להיות קלי קלות ושאצליח בזה בלי בעיה. ואז הוא נולד, ואני נכנסתי להלם. לא ידעתי מה לעשות איתו, למה הוא בוכה ומה לעזאזל הוא רוצה ממני. דווקא ברגע הזה כל הסובבים אותי היו בטוחים שאני מעוניינת בדעתם, בניסיון שלהם ובהמלצות שלהם ללמה, כמה ואיך!

קיבלתי בסדנה כלים רבים כיצד לעזור לעמית להתהפך ולזחול, איך להתעסק איתו ולגרות את החושים שלו, מה לעשות איתו ומדוע הוא בוכה לפעמים ללא סיבה, ויותר מהכלים קיבלתי תמיכה. פגשתי חברות מדהימות בקבוצה וגיליתי שכולן מרגישות כמוני, חוות את מה שאני חווה ושאני לא המשוגעת היחידה! סוף כל סוף נרגעתי ולמדתי לקחת את ה"באסה" בסבבה. נהניתי מהתרגילים יחד עם עמית ובעיקר נהניתי מהשיחות שלנו אחרי שהגוזלים התעלפו על הפופים. אז ענת, תודה רבה על הכול! בהצלחה בהמשך הדרך ומקווה להתראות שוב.

אוהבת רותם (קליין) סרדס.

הי, אני ענת אנגל, בת 39, נשואה ליובל אמא של אוהד (9), יולי (7) ואריאל (2.5). לפני 9 שנים, עם לידת בני הבכור התחלתי להבין מה גודל הדבר העצום הזה שנקרא אמהות, הורות ונתינה אינסופית… כבר אז הבנתי שבהורות תמיד אפשר ללמוד עוד ולדעת יותר.
מתוך למידה והעמקה בתחום הבנתי כי לנו ההורים יש השפעה גדולה ומשמעותית על יצירת סביבה התפתחותית מתאימה לתינוק שלנו וכי ביכולתנו לעזור לו לבסס את אבני הדרך ההתפתחותיים שאותן חשוב שיעבור, שלב אחר שלב, בצורה תקינה.
בסדנאות ובמפגשים האישיים חשוב לי להעביר את הידע הלאה לאמהות ולתינוקות, כי להיות אמא זה כל הזמן ללמוד, לדעת, כי ידע זה כוח, הכוח להיות מודע, לעשות שינוי, להבין, להשפיע.
אני שמחה שיש לי אפשרות לעבוד בתחום שאני אוהבת וללוות הורים ותינוקות בדרכם המשותפת.
אני מדריכה מוסמכת להתפתחות תינוקות בשיטת "צעד ראשון", מנחה סדנאות ליווי התפתחותי, מעבירה שיעורים פרטיים ואבחון התפתחותי ומלווה נשים אחרי לידה.
אשמח להכיר וללוות אתכם במסע המשותף שלכם,
נתראה,
ענת

סדרת מפגשים חוויתיים המשלבים תנועה ומגע, המקנים להורים ידע וכלים להתפתחות מוטורית וחושית תקינה של התינוק.
מטרת הסדנאות היא להקנות לך כלים לליווי התפתחותו המוטורית והחושית של התינוק שלך וכך לעזור לו לממש את שלבי ההתפתחות בצורה התקינה והטובה ביותר.

בכל סדנה נדבר על נושאים רלוונטיים לשלב ההתפתחות כגון: הרגלי שינה, עידוד עצמאות, מעבר למוצקים, מוצץ, חרדת זרים ועוד.

המפגשים בקבוצות קטנות, כל מפגש מותאם לגיל ולשלב ההתפתחותי של התינוק.
אני מזמינה אותך לבלות זמן איכות עם התינוק שלך ולפגוש אמהות נוספות באווירה נעימה ונינוחה.
נתראה, ענת

לפרטים נוספים והרשמה למפגש התנסות לחצי כאן.

סדנת קטנטנים | גילאי 3 שבועות עד 3 חודשים
סדנאות אלו עוסקות במתן כלים לאם לאחר הלידה ביצירת מקום בטוח ונוח לרך הנולד, בדגש על מעבר הדרגתי מהרחם לעולם תוך הנחיית האם למענה מתאים לצרכי התינוק.
מנושאי הסדנה: שכיבה על הבטן והרמת ראש, התמודדות עם בכי, כאבי בטן וגזים, דרכי נשיאה והרגעה, חשיבות המגע והערסול, גירוי רפלקסים, עיסוי תינוקות ועוד.

סדנת מתהפכים | גילאי 3 חודשים עד 6 חודשים
סדנאות אלו מתמקדות בגירוי רפלקסים של שיווי משקל, התהפכויות, קשר עין-יד-פה, סיבוב סביב ציר, עידוד יצירת תקשורת, הכנה לזחילה ועוד נושאים כגון הרגלי שינה, מעבר למוצקים, עידוד עצמאות ועוד.

סדנת ראשית זחילה | גילאי 6 חודשים עד 9 חודשים
סדנאות אלו מתמקדות בגירוי וביסוס מערכת שיווי המשקל, זחילת גחון, העברות משקל יציבות, עלייה על שש, זחילה על שש מעבר לישיבה ועוד נושאים: חרדת זרים, חרדת פרידה, הרגלי שינה ועוד.

אם הייתי יכולה לבחור לפני 9 שנים, כשילדתי את בני הבכור איזו מתנה לקבל, הייתי מוותרת על הצעצועים, בגדים, והמוביילים.. הייתי בוחרת במתנה פשוטה אך כל כך משמעותית, ליווי לאחר לידה. משהי שתדריך אותי בביתי , בימים הראשונים אחרי החזרה מבית החולים, תסביר לי למה לצפות, איך מרגיעים, איך מחזיקים, מה עושים כשהתינוק שלי בוכה ועוד.

מפגש אישי ביתי. מתנה נפלאה לתת לחברה, אחות או גיסה שילדה.

*ניתן לקבל את השובר בדואר או כשובר אינטרנטי

11

כתבות של ענת אנגל | סדנאות | עיסוי תינוקות | ליווי לאחר לידה

NEWSLETTER

בואי גם, מה איכפת לך?


באנר אחרי פוסט

אינדקס חופשת לידה