יו יו 2018 גדול
[ssba]
אינדקס

דיאדה בנמל

קורסים, סדנאות והרצאות בתחומי היריון ולידה, הורות וזוגיות, וכן מגוון פעילויות וחוויות לתינוקות, לפעוטות ולילדים במרכז דיאדה שבנמל תל אביב

האנגר 17-18, נמל ת"א (מול ארגז החול הגדול) תל אביב

טלפון 1-700-700-815

לאתר החיצוני

מרכזי דיאדה מציעים קורסים, סדנאות והרצאות בתחומי היריון ולידה, הורות וזוגיות, וכן מגוון פעילויות וחוויות לתינוקות, לפעוטות ולילדים. בכל התחומים הללו ניתן לקבל גם ייעוץ אישי וטיפולים, על-ידי מטפלים ואנשי מקצוע מובילים. במרכז דיאדה תוכלו ליהנות ממגוון פעילויות משותפות להורים ולילדים לצד פעילויות ייחודיות לנשים בהיריון וחנות המציעה מתנות ייחודיות לכל המשפחה.

דיאדה נולדה מתוך החיבור הייחודי בין נשות המקצוע המובילות בארץ, בעלות ניסיון רב-שנים בהדרכה, בייעוץ ובטיפול מקצועי. הנשים בצוות דיאדה מנהיגות ומקדמות שינוי משמעותי בחברה הישראלית בתחומי חופש הבחירה בלידה ובהורות, העצמת נשים וגברים ומתן כבוד לתהליך שעוברות משפחות בבניית זהותן. דיאדה הוקמה עבורכם – נשים וגברים, תינוקות, ילדים והורים, בכדי ללוות אתכם לאורך הדרך המרגשת והמפותלת בה כולנו עוברים. אנחנו כאן כדי לחלוק אתכם מידע מקיף ועדכני, לתמוך במידת הצורך וליצור מקום חם, נעים ומקבל. מקום בו יוכלו כל אחת ואחד מכם – ביחד ולחוד – ללמוד, לבלות, לשחק, להיפגש, להירגע ולהנות. נשמח להיות אתכם ברגעי השמחה והקושי, האושר והבלבול ובנקודות הזמן שבהן מתעוררות כל השאלות: זה בסדר? ככה זה אצל כולם? מה עושים עכשיו? ואיפה מוצאים מידע?

מרכזי דיאדה מציעים קורסים, סדנאות והרצאות בתחומי היריון ולידה, הורות וזוגיות, וכן מגוון פעילויות וחוויות לתינוקות, לפעוטות ולילדים. בכל התחומים הללו ניתן לקבל גם ייעוץ אישי וטיפולים, על-ידי מטפלים ואנשי מקצוע מובילים. דיאדה הינו מקום בו מבוגרים וילדים מבלים ביחד, כאן תוכלו לשחק ולשוחח בפינות משחק וישיבה.

מרכזים ברשת: • דיאדה בנמל ת"א – האנגר 17-18, נמל ת"א • דיאדה החנות רמת השרון – סוקולוב 47, רמה"ש

צילום: דיאדה
צילום: דיאדה

חיבור וחיבוק – 4 מפגשים, לגילאי חודש עד זחילה.
סדנה המקנה כלים נוספים התורמים להתפתחות ולתקשורת עם התינוקת דרך מגע, תנועה וקול.

עיסוי תינוקות – 4 מפגשים, לגילאי חודש וחצי עד זחילה.
התינוק לא רגוע? סובל מגזים? בואו לקבל כלים מקצועיים בסדנת עיסוי לתינוקות: קבלת כלים להרגעת התינוק, לעידוד שינה עמוקה ונינוחה ולשיפור עבודת מערכת העיכול, בילוי משותף עם הורים לקטנטנים, שיתוף והתאווררות.

מתפתחים ביחד – 7 מפגשים, לגילאי 2-4 חודשים או 5 מפגשים לגילאי 5-8 חודשים.
סדנה המיועדת להורים לפעוטות בגילאי חודשיים עד שמונה חודשים, המעוניינים להכיר מקרוב את השינויים המוטוריים, שעוברים על תינוקם בשלבי חייו הראשונים ושברצונם לעזור לתינוקם למצות את כל שלבי ההתפתחות במטרה לשפר את איכות חייו של התינוק והקשר שלהם עמו.

יוגה לתינוקות – 8 מפגשים, לגילאי 2-5 חודשים.
שיטה המציעה תקשורת אחרת של מגע עם תינוקות. התרגילים לקוחים מן היוגה המסורתית ונשענים על למידת עיסוי, מתיחה והגמשת מפרקים אצל התינוק ויציבה נכונה של ההורה בעת התרגול. כמו כן נלמדות אחיזות והנפות בטוחות ונכונות באוויר, המחזקות אצל שני התלמידים (ההורה והתינוק) את הבנת המרחב ואת הביטחון בגוף ובקשר שביניהם.

אימהות ותינוקות במים – 5 מפגשים, לגילאי חודש וחצי עד 4 חודשים.
סדנה שמטרתה לחזק את גוף האם לאחר הלידה ולהעמיק את תחושת הביטחון במפגש המשותף בינה לבין תינוקה. הפעילות שמה דגש על חיזוק, הרפיה, נשימה והנאה משותפת ומקלה על העומס הפיזי הנוצר במקומות האופייניים לאחר ההיריון והלידה.

צילום: דיאדה
צילום: דיאדה

אנו בדיאדה מאמינים שדווקא בזמן ההריון ולאחריו חשוב להקפיד על פעילות פיזית נכונה וקבועה. ליווי בתחום הפיזי בזמן ההריון מעלה את הסיכוי להימנע ממיחושים שונים, עוזר לשמור על יציבה טובה יותר ומכין את הגוף ללידה. פעילות פיזית במשך ההריון ולאחריו, מחזקת קבוצות שרירים חיוניות (בטן ורצפת אגן), משפרת את הגמישות ובכך עשויה להקל על הלידה ולעזור בשיקום הגוף לאחריה. כמו כן, העיסוק בתרגול פיזי מעניק לאישה את הביטחון בעצמה ובגופה. מתוך הבנה של צרכים אלו, יצרה דיאדה מנויים מיוחדים לנשים – לנשים בהריון ולאחר הלידה.

מדריכות הפעילויות הפיזיות בדיאדה מנוסות, מיומנות ועברו הכשרות מתאימות בכדי לעבוד עם נשים בהריון ולאחר לידה. הן בעלות ידע נרחב בתחום ההיריון והלידה ובכך שונה המנוי שוני רב מהאלטרנטיבות המוצעות בשוק. המנוי מאפשר לך לשלב סוגי התעמלות שונים באותו המחיר ובכך להכין את גופך ללידה בצורה המיטבית. ההגעה לפעילות על בסיס קבוע, יוצרת רצף של תרגול אשר מסייע בבניה הדרגתית וקבועה של מיומנויות פיזיות. מאחר ואתם כאן, אצלנו, תחת קורת גג אחת, ניתן להתייעץ בכל שאלה עם שאר המומחים שלנו בתחום ההיריון, הלידה, ההנקה וההורות.

חדש כרטיסיית פעילויות פיזיות להריון ולאחר הלידה – למי שלא מצליחה להגיע לפחות פעם בשבוע (אנחנו ממליצים!), למי שרוצה להגיע רק לשיעור מסוים (אנחנו ממליצים ליותר – גיוון ופיתוח מיומנויות נוספות!), למי שקל יותר לקנות כרטיסייה ולא "להתחייב". כל אותם יתרונות שמנינו, רק בכרטיסיה אחת. שיעורים במסגרת המנוי: • פילאטיס • Core-פילאטיס • שיעור בטן ורצפת אגן • פיטבול • יוגה • דראמס אלייב

צילום: דיאדה
צילום: דיאדה

את תרגול שחיית התינוקות כדאי להתחיל מגיל שלושה חודשים. השחייה עם התינוקות וכל הפעילות מתבצעת במים ביחד עם ההורים. השיעורים מתקיימים לפי חלוקה לקבוצות גיל בבריכה מחוממת ומותאמת במיוחד עבור מגוון צרכי התינוקות. טמפרטורת המים 33-34 מעלות בקיץ ובחורף.

יתרונות חוג השחייה לתינוקות:
• פיתוח נכון של מערכות הגוף: התרגילים והמשחקים המגוונים עוזרים לחיזוק הגוף, שיפור שווי המשקל, קואורדינציה, מערכת הנשימה והביטחון העצמי של התינוק. השחייה עובדת על כל השרירים ומחזקת בעיקר את חגורת הכתפיים.
• חיזוק תחושת הביטחון של התינוק במים: הילד לומד לאהוב את המים ולחוש אותם כסביבה טבעית.
• חיזוק הקשר הורה-תינוק: הפעילות המשותפת תורמת להתפתחות התינוק ומחזקת את הקשר עם ההורה.

פעילות שבועית של הורים וילדים, בליווי גננת מוסמכת. מטרת הגן היא לספק סביבה קבועה ובטוחה, ליצור תחושת שייכות אצל האם והפעוט ויחסי אמון עם הגננת וקבוצת החברים הקבועה, כהכנה ל"גן האמיתי".

• הפעילות מועברת במקום המותאם ומאובזר בהתאם לצרכיהם של ילדים: מתקנים, משחקים, שולחנות אוכל, מזרונים, כריות, ספרים ועוד.
• הפעילות מועברת על ידי גננת מוסמכת ובעלת ניסיון רב.
• מספר הילדים בפעילות הוא קטן ולכן היא מועברת באווירה חמה ואינטימית. למי גן ביחד מתאים? הפעילות מתאימה לפעוטות בגילאי 1-3. אותם ילדים, שלפני רגע שכבו חסרי אונים ותלויים לחלוטין בחסדינו, הנה הם אנשים קטנים, עם רצונות ומחשבות עצמאיות. דיאדה הוקמה תוך-כדי שימת דגש מיוחד על צרכי ילדינו ועל רצונותיהם: באהבה ובמחשבה רבה יצרנו בעבורם ובעבורכם ההורים בית בטוח, מוגן וחם, שמבקש להעניק שעות נינוחות של פגישות מעשירות ומהנות.

המצחקיה – מרחב תנועה וצחוק ייחודי מסוגו בארץ המציע משחקיה משוכללת בה תוכלו ליהנות ממסלול אתגרי המייצר דיאלוג עם הילדים. ייחודה של המצחקיה הוא בכך שהיא מציעה מתחמי פעילות המתאימים לבילוי משותף לכל המשפחה. החלל הגדול מכיל מתקנים מאתגרים לילדים בגילאי 4-9 ומפלס תחתון לפעילות של ילדים בגילאי 2-4. בנוסף, באולם הצמוד מוצעת משחקיה רכה לפעוטות בגילאי לידה עד שנתיים. חלל המצחקיה תוכנן באופן ידידותי מאוד הן מהבחינה הויזואלית והן מבחינת החומרים מהם מורכבים האלמנטים השונים. מערכות הסאונד והתאורה המתקדמות שהותקנו במקום, מגבירות את החוויה, מעוררות את הדמיון ומאפשרות להפוך את המקום בכל פעם, למקום דמיוני. בשעות פעילות נבחרות ימצא במקום איש צוות מקצועי של דיאדה (מנחה בעל ניסיון רב בעבודה עם ילדים בטווח גדול של גילאים), המשגיח על התנהגותם של הילדים, דואג שהסדר יישמר, מסייע לילדים שזקוקים לעזרה, הכוונה או הסבר ומקיים הפעלות ייחודיות, מאתגרות ושמחות, המשלבות תנועה, יצירה, חשיבה ודמיון לילדים שבמרחב. למי זה מתאים? המתחם מתאים לילדים בגילאי לידה עד 9. המרחב שתוכנן בקפידה ותוך כדי השקעת חשיבה מקצועית שכללה גורמים רבים מהארץ ומחו"ל, נועד לענות על צרכי בילוי של משפחות עם ילדים, כאשר לכל גיל מוצעת הפעילות המתאימה לו.

צילום: דיאדה
צילום: דיאדה

NEWSLETTER

בואי גם, מה איכפת לך?


צ'ארלי בננה 180_960

אינדקס חופשת לידה