יו יו 2018 גדול
[ssba]

פורסם בתאריך קטגוריות חופרות
חופרות

13 סיבות שחג פורים יכול לשגע אימהות

כן, כן, חג גדול ליהודים. האמת, גדול מדי. ליהודים, לילדים ולגדולים. הנה כמה סיבות שפורים יכול פשוט לשגע הורים, ובמיוחד אימהות.

1. נפתח בזה שפורים הוא החג הארוך בשנה. כן כן. יומיים חופש? הצחקתם אותנו. פורים ארוך יותר מפסח. חודשיים לפני את כבר בלחץ הזה של "השנה אני לא אחכה לרגע האחרון", וכשזה כבר מגיע יש יום שחור לבן, יום נוצץ, יום פיג'מות, יום הפוך, יום "שגעתם אותי כבר באמא שלכם", אה כן, וגם את היום הזה שמתחפשים בו.

2. לא משנה כמה תרצי להשקיע בתחפושת מקורית או סתם להסתדר על תחפושת שתקבלי מחברה, בסוף זה יסתיים באלזה, ספיידרמן, סמי הכאבי ובמקרה טוב, חד קרן.

3. ההבנה הזו שאת לא משתייכת לאימהות משקיעות – עכשיו היא מורגשת מתמיד.

4. ואם את כבר כן מהמשקיעות, אז כמובן שככל שתכיני משלוח מנות מפנק ומושקע בטירוף, ככה הילד שלך יקבל את המשלוח העלוב ביותר.

5. אימהות משקיעות 2: אם כבר תפרת והשקעת בתחפושת מדהימה ביותר, כזו שתתן לך לפחות 8,000 לייקים בקבוצות מסוימות, בבוקר החג הילד שלך יסרב בכל תוקף ללבוש אותה לגן.

6. שנה שלמה הם כבר יודעים בדיוק למה הם רוצים להתחפש (ספוילר: אלזה, צב נינג'ה או ספיידרמן). אבל יום לפני פורים הם פתאום יגלו שהם בכלל רצו משהו אחר לגמרי.

7. יום אחרי שויתרת כבר וקנית את התחפושת היקרה, תקבלי מייל עם קופון של 50% הנחה על אותה התחפושת בדיוק. כמובן שאם תחכי לקופון מראש, זה אבוד.

8. אם חשבת לחסוך והזמנת ב-ebay אפילו חודשיים מראש, דואר ישראל כבר ידאגו לזה שהתחפושת תגיע יום אחרי החג.

pixabay
pixabay

9. תשמעי סיפור: פעם היה מלך והמלכה שלו לא הקשיבה לו ועשתה מה שהוא רוצה אז הוא הביא במקומה מלכה אחרת. איזה סיפור הא? תודי שהתרגשת כשהם חזרו מהגן עם הסיפור הפמיניסטי, חתרני והמדהים הזה.

10. בין העונות נכונה תוגרל תחפושת של חד קרן. סטטיסטית: מה הסכוי למצוא בייביסיטר בפורים?

11. בינינו, בסוף כל החג הזה סביב משלוחי המנות. כלומר, סביב הממתקים.

12. כל שנה גשם, וכל שנה נתהה מחדש אם גם הפעם זה יקרה, ולא נהיה בטוחים אם קר מדי, חם מדי, וכל התחפושת הזו והאיפור.

13. התחפושת של סופרוומן, זאת שלפני ההריון עשית אתה קסמים והיא נתנה לך כוחות על, איך לומר, כבר לא ממש עולה עליך אחרי הלידה.

ועם כל הקיטורים, בכל זאת זה החג הכי שמח בשנה. אז לכו תשמחו, תספרו להם שפעם התנהגו ככה והיום קצת אחרת (כאילו מותר למלכה לא לעשות מה שהמלך רוצה, נגיד), תשתו כמה שיותר (אם אתן לא בהריון או מניקות כמובן) ותהנו מכל רגע עם הקטנים בפורים. וגם תשיגו בייביסיטר וצאו למסיבה הכי מגניבה בעיר. בהצלחה עם זה באמת. חג שמח!

חופרות   תגיות:
תגובות

NEWSLETTER

בואי גם, מה איכפת לך?


ameda 960/180