יו יו 2018 גדול
Share on FacebookPin on PinterestEmail this to someone
אינדקס

Plus One Loft

מרכז סדנאות והרצאות מפנק
לנשים בחופשת לידה,
המציע שירותי בייביסטר

שביל התנופה 5, תל אביב

טלפון 050-984-2011

לאתר החיצוני

המקום נסגר!

PLUS ONE הוא הגשמת חלום עבורי. בתור מי שחוותה שתי "חופשות" לידה אני מרגישה בנוח לומר באופן גלוי שהקשר בין המונח "חופשה" לבין התקופה הזאת הוא מקרי לחלוטין. כולנו אוהבים את הילדים שלנו, אבל מותר לנו לפעמים גם לעשות דברים עבורנו.
פעמים רבות הרגשתי שאני מושקעת כל כולי בילדי ושאני מאבדת את עצמי. הרגשתי שחייב להיות מקום בו האמא במרכז, מקום שבו ידאגו לבייבי שלנו ונוכל לרגע לעצור ולנשום, ללמוד משהו חדש, לצאת מהפיג'מה ולדבר עם אמהות שנמצאות איתנו ב"אותה הסירה".
כמישהי שנושמת וחולמת עיצוב, DIY זה המשהו הקטן שאני עושה רק עבורי ולכן זה רק טבעי שהסדנאות שלי יהיו כאלו (חוץ מעוד סדנאות רבות ומגוונות אחרות).

בתים, ילדים ומה שביניהם.
רקמת תמונות.
סדנת צביעת קוביות עץ.
סדנת רקמת תעודות לידה.
סדנת צביעה על טקסטיל.
סדנת צילום תינוקות.

* "מקום חמוד, מגניב ועדכני! בחרתי להגיע לסדנת צילום תינוקות אבל אפשר להעביר שם בכיף את הזמן בכל פעילות מעניינת אחרת המוצעת בזמן שדואגים לפיצפונים שלך ומאפשרים לך רגעים של חופש והנאה. כך מעבירים חופשת לידה כהלכתה! תודה נילי" (עינת נתנאלי)

* "מקום חמוד ויפה! היה כיף להגיע בבוקר עם הבייבי ולהפקיד אותו בידיים טובות ובאותו הזמן ללמוד משהו גם מהנה וגם מועיל. מעין אתנחתא נחמדה במהלך "חופשת" הלידה" (נורית בינה נמני)

* "השתתפתי בסדנת סטיילינג לחדרי ילדים. נילי מקסימה ומקצועית, העבירה שעתיים של כיף עם המון ידע וטיפים מעשיים והייתה קשובה לשאלות המשתתפים. המקום מהמם ומפנק, סוף סוף פינה לבלות את חופשת הלידה שדואגת גם לאמא. ממליצה בחום, אחזור שוב!" (הילה שוורץ)

* "אתמול הייתי בסטודיו, המקום מקסים ומתוקתק, נותן פיתרון נוח למי שרוצה להעביר זמן בסדנאות מגניבות בחופשת לידה (או כמוני בשמירת הריון…) נילי המקסימה מספקת פתרונות גם לבייבי עם איזור תינוקיה כיפי ובייביסיטר! מומלץ פלוס" (נופר יובל)

כתבות של Plus One Loft

NEWSLETTER

בואי גם, מה איכפת לך?


ameda 960/180

אינדקס חופשת לידה