יו יו 2018 גדול
Share on FacebookPin on PinterestEmail this to someone

פורסם בתאריך קטגוריות 0-3, 3-6, 6-12, הנקה
הנקה

10 דברים שלא ידעתן על משאבות אמדה

לא כרית הנקה, לא סינר הנקה וגם לא חזיית הנקה – זרה לא תבין זאת אבל במקרים מסוימים ובשלבים מסוימים בחיים, משאבת הנקה הופכת לחברתך הטובה ביותר. בעיקר כשאת חוזרת לעבודה. ומי ששואבת כמה פעמים ביום, ואפילו פעם אחת מחוץ לבית יודעת כמה חשוב לבחור במשאבה נכונה, שלא מרעישה כמעט ובעיקר, יודעת להוציא ממך את המיטב.

אז מבחינתינו יש משאבה אחת שעונה על כל אלו ועושה את זה הכי טוב שאפשר – משאבות אמדה כמובן. הנה 10 דברים שאולי לא ידעתן עליה, וחבל שכך.

1. משאבת אמדה היא המשאבה המומלצת ביותר בארצות הברית.

2. עכשיו כשזמן הפך להיות מצרך אפילו יקר יותר, תודי שאם יכולת לשאוב גם בזמן נהיגה זה היה מבחינתך עולם חדש מופלא. אז הנה עוד משהו שאת יכולה לעשות עם משאבת אמדה ולא רק בגלל אופצית הבטריות אלא גם בזכות החיבור למטען במכונית.

3. אין לאף אחת מאתנו את אותו קצב השאיבה מן הסתם. כמו שלכל תינוק הקצב שלו, כך גם לכל אמא קצב שאיבה משלה. אולי הדבר הכי גאוני במשאבות אמדה זה העובדה שלמהירות השאיבה ולעוצמת השאיבה יש שני כפתורים נפרדים וכך רק את למדה עם הזמן את הקצב הנכון לך בכל אחד מהם וכך את למעשה מקבלת שאיבה יעילה ונכונה לך. גם מבחינת התפוקה וגם מבחינת כאבים. ברגע שאת שולטת בנרד על כל אחד מהם אין שום סיבה שיכאב לך.

4. למשאבה בוכנה מסתובבת פנימית שיוצרת יניקה חלקה ויעילה יותר. צורת גל קצבי זה הוכח כדרך היעילה ביותר לייצור חלב עבור פגים.

5. ישנה הפרדה מלאה בין החלב השאוב לבי הצנרת ואזור המשאבה. כך את מרוויחה גם פחות כלים לשטוף כל פעם ולהתעסק אתם וגם שמירה מקסימלית של סטריליות.

משאבת אמדה
משאבת אמדה

6. למעלה מ -50% ממחלקות היולדות בבריטניה משתמשות במשאבה זו.

7. לפני יותר מ -70 שנה, איינר אגנל, מהנדס שוודי, הקים את מפעל חייו כדי לסייע לאימהות מניקות. לאחר שנים של מחקר, הוא יצר את משאבת השד הנוחה והיעילה הראשונה שמחקה את הקצב של התינוק היונק. תוך כדי כך, אנגל גם יצר את הסטנדרטים של הוואקום והשאיבה שעל פיהם אנשי מקצוע משתמשים ושופטים איכות של משאבת שד גם היום.

8. זו אחת ממשאבות החלב הכי פחות מרעישות שתתקלו בה אי פעם.

9. היא קלה כל כך לתפעול ונוחה לשימוש.

10. רוב יועצות ההנקה ימליצו לכן עליה.

לרכישת המשאבה ולפרטים נוספים לחצו כאן.

*הכתבה נכתבה בשיתוף אמדה

הנקה   תגיות:
תגובות

NEWSLETTER

בואי גם, מה איכפת לך?


ameda 960/180